DELOVNA AKCIJA DRUŠTVA GORA 23.4.2017

Delovna akcija Društva Gora, ki je potekala 23. aprila 2017, je za nami. Neverjetno, kako z dobro voljo so člani opravljali dela; njihova dobra volja je »okužila« tudi tiste, ki niso člani društva – veselo so namreč pristopili k akciji.

In kaj so opravili? Pregledali  in utrdili so vijake na konstrukciji šotora, postavili so nove WC prostore. Prav tako  so postavili nov šotor, ki bo služil za pečenje na žaru.

Ob Materi Gorjanki so popravili ograjo in očistili okolico okrog spomenika; počistili so šotor in omare v šotoru in še kaj bi se našlo.  Skratka – vse pohvale vsem članom in »nečlanom« društva Gora!

Prireditveni šotor in okolica je sedaj pripravljena za prireditve in za prijetno počutje obiskovalcev na Gori. Vabljeni!

Thursday the 28th. Affiliate Marketing. Copyright©Društvo GORA